MARCIN KRYT

mmkryt@kryt.pl

+48 601 374 602

MAŁGORZATA KRYT

mmkryt@kryt.pl

+48 603 670 158


„Posiadamy duże doświadczenie w dostawie roślin i kompletowaniu zamówień dla firm zajmujących się zielenią miejską, firm budowlanych i spółdzielni mieszkaniowych.”

Zieleń w mieście

Naszym klientom oferujemy starannie dobraną, szeroką gamę roślin produkowanych w szkółce z własnych mateczników bądź z siewu. Nasz dobór odmian uzupełniamy o rośliny  pochodzące od zaufanych producentów.

Produkujemy rośliny okrywowe w pojemnikach P9 i C3. Mamy także bogaty wybór roślin nadających się do realizacji założeń parkowych takich jak: cisy, bukszpany, barwinek czy runianaka japońska. Wszystkie dostępne u nas odmiany są starannie dobrane pod względem walorów ozdobnych, zdrowotności i przydatności w trudnych warunkach klimatycznych środkowej i wschodniej Europy.

Nasze rośliny spełniają polskie normy dotyczące materiału szkółkarskiego i zalecenia jakościowe dla ozdobnego materiału szkółkarskiego Związku Szkółkarzy Polskich. Specjalnie dobrane podłoża ułatwiają sadzenie roślin w trudnych warunkach miejskich oraz przy drogach i autostradach. Nasza szkółka objęta jest kontrolą przez Wojewódzką Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Warszawie O/Piaseczno.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia nas w Woli Prażmowskiej.

oferta asortymentowa wiosna 2019 (724,9 KB)