MARCIN KRYT

mmkryt@kryt.pl

+48 601 374 602

MAŁGORZATA KRYT

mmkryt@kryt.pl

+48 603 670 158


„Wieloletnia współpraca z klientami i wymiana doświadczeń pozwala nam służyć radą i pomocą w wyborze materiału szkółkarskiego dostosowanego do warunków klimatycznych i indywidualnych potrzeb.”

Rośliny do dalszej produkcji

Od 1990 roku największą i najważniejszą część naszej produkcji stanowi młodzież szkółkarska w pojemnikach.

Cały cykl produkcyjny - od pobrania sadzonek z roślin matecznych, przez ukorzenianie i sadzenie do doniczek - wymaga wiele troski i dbałości, dzięki którym uzyskujemy produkt dobrej jakości. Czuwamy nad nim osobiście wraz z doświadczonym zespołem pracowników.

Sadzonki pozyskujemy z własnych mateczników. Dobór odmian jest rezultatem obserwacji roślin matecznych w gruncie. To gwarantuje, że nasze rośliny mają zdrowy i typowy wygląd oraz rozwinięty system korzeniowy, a w przyszłości będą miały właściwy pokrój i stabilność cech odmianowych.

Nasz materiał to rośliny zahartowane, dostosowane do surowego klimatu, produkowane w otwartym terenie, rosnące w tempie pozwalającym na odpowiednie zakończenie wzrostu i zdrewnienie przed zimą. Większość naszych klientów krajowych i zagranicznych to szkółki położone na wschód i północ od Prażmowa. Jesteśmy szczególnie dumni  z zaufania, którym obdarzyli nas szkółkarze łotewscy, ukraińscy i rosyjscy.

oferta na młodzież iglastą w P9 - wiosna 2019 (686,5 KB)