MARCIN KRYT

mmkryt@kryt.pl

+48 601 374 602

MAŁGORZATA KRYT

mmkryt@kryt.pl

+48 603 670 158


"Naszą ambicją jest umożliwienie wszystkim naszym klientom łatwego dostępu do potrzebnych im roślin oraz dzielenie się z nimi wiedzą i doświadczeniem."

o nas

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą roślin przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów - właścicieli przydomowych ogrodów i ogródków. Naszą ambicją jest umożliwienie wszystkim naszym klientom łatwego dostępu do potrzebnych im roślin oraz dzielenie się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem.

Na dziesięciu hektarach naszej szkółki co roku sadzimy i siejemy ponad milion roślin w około siedmiuset gatunkach i odmianach. Oprócz młodzieży roślin iglastych, w naszej ofercie znajdują się iglaste i liściaste rośliny dorosłe w pojemnikach i z gruntu. Wszystkie oferowane przez nas odmiany są starannie dobrane pod względem walorów ozdobnych, zdrowotności i przydatności w naszych warunkach klimatycznych.

Chętnie służymy profesjonalnymi radami i pomocą w doborze roślin. Zależy nam na tworzeniu trwałych kontaktów z klientami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby skompletować zamówienie najlepiej odpowiadające ich potrzebom.

Rośliny z naszej szkółki już od ponad dwudziestu pięciu lat zdobią przydomowe ogrody, miejskie rabaty i przydrożne pasy zieleni. Od 1998 roku rozwijamy nasze gospodarstwo w Woli Prażmowskiej, dwadzieścia kilometrów na południe od Warszawy. Zapraszamy serdecznie!